Hajduku nuk has probleme në Maltë, festojnë Ismajli dhe Tahiraj

Hajduku i Splitit nuk hasi vështirësi për të fituar ndeshjen e parë në Ligën e Europës.…

Tahiraj: Nuk e prisja të isha titullar. Ismajli: E mbytëm Lokomotivën!

Fillimi i sezonit ishte katastrofik për skuadrën e Hajdukut të Splitit, por së fundmi situata po…

Zyrtare | Një vlonjat për Hajdukun, koloni shqiptarësh në Kroaci

Shtohet numri i shqiptarëve që luajnë në Kroaci, pasi së fundmi është zyrtarizuar edhe vlonjati Françesko…

Vazhdojnë ofertat për Tahirajn, tani e kërkojnë në Kroaci

Françesko Tahiraj ka qenë një ndër surprizat e këtij sezoni në kampionatin slloven. Mesfushori i krahut…

Shpërthimi i Tahirajt, Bushi “sponsorizon” vlonjatin për kombëtaren

Françesko Tahiraj është një nga zbulimet më të mira të këtij sezoni. 22-vjeçari vlonjat i lindur…

Vlerësimi i radhës për Tahirajn, shpallet lojtari i muajit

Françesko Tahiraj është shpallur lojtari i muajit në kampionatin slloven. Sulmuesi i krahut po kalon një…

Tahiraj: Asnjë me shifrat e mia, pse të mos jem në kombëtare?!

Françesko Tahiraj, mesfushori vlonjat i Aluminij në Slloveni, po bën një sezon shumë të mirë dhe…

Vlerësimi i radhës për Tahirajn, vlonjati në formacionin e javës

Françesko Tahiraj luajti një ndeshje të shkëlqyer në fitoren 4 – 1 të skuadrës së tij…

VIDEO | Tahiraj i papërmbajtshëm, protagonist absolut në Slloveni

Françesko Tahiraj  po kalon një moment të shkëlqyer në Slloveni, ku aktivizohet me skuadrën e Aluminij.…

VIDEO | Tahiraj nuk ndalet, realizon “mrekullinë e shtatë”

Sezon i  mirë për Aluminij, që ka arritur të mposhtë me rezultatin tenistik 6-2 skuadrën e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online