Browsing Tag

formacioni

Lerda i beson një debutuesi, por nuk ka vend për Trashin

Janë publikuar formacionet zyrtare të sfidës mes Partizanit dhe Karabakut, e vlefshme për kualifikueset e Champions League. “Demat” dhe ekipi azer u ndanë në barazim 0-0 në “Selman Stermasi” dhe në orën 19:00, do të vendoset kualifikimi në…

Më në fund me dy sulmues, Gatuzo guxon me Udinezen

Milani do të presë Udinezen sot në orën 19:00 në “San Siro”. Gara për një vend në Champions është bërë e ashpër dhe kuqezinjtë nuk kanë alternativa përveç tre pikëve. Xhenaro Gatuzo do të rrezikojë për këtë sfidë. Trajneri do të luajë me…

Bulku vjen me risi, ndryshime në mesfushë dhe sulm

Shqipëria do të ndeshet nesër në transfertë me  Andorrën. Fitorja është detyrim. S’duhet harruar se pavarësisht të gjithë probleme që kemi, përballë do të jetë një përfaqësuese ku pjesa dërrmuese e lojtarëve janë gjysmë-profesionistë.…