Browsing Tag

florian kohfeldt

Nuk e preferonte në fillim, trajneri i Rashicës tregon arsyen

Milot Rashica është kthyer në harkun e pak muajve në një prej lojtarëve më të mirë të Bundesligës. Futbollisti nga Vushtrria ka shtangur të gjithë me golat dhe asistet e kryer gjatë 2019-ës. Mirëpo, s’duhet harruar që fillimi i sezonit…