Browsing Tag

fitimet

Humbja fatale për Ajaksin, pasojat ndihen edhe në bursë

Ajaksi është një klub i kuotuar në bursë dhe çdo rezultat, pozitiv apo negativ qoftë, ka ndikimin e vet. Humbja me Totenhemin në sekondat e fundit dhe eliminimi kanë bërë që aksionet e “Harkëtarëve” të bien me 21%. Fitorja e ndeshjes së…