Browsing Tag

Firminjo

A është Firmino gati për Barçën? Klop “fsheh dorën”

Roberto Firmino, sulmuesi i Liverpulit, është dilema më e madhe për trajnerin Klop para ndeshjes kundër Barcelonës, pasi braziliani po vuan nga një dëmtim. Kundër Hadërsfildit në kampionat, Firmino nuk ishte në 18-shen e grumbulluar dhe në…