Browsing Tag

Finalja Tërbuni-Devolli

Finalja Tërbuni-Devolli, sfidojnë kapitenët Doda e Pere

Kategoria e Dytë do ta ulë siparin e saj të mërkurën me ndeshjen finale, Tërbuni-Devolli. Përballë janë dy skuadrat që dolën të parat në grupet A dhe B, të dyja me përvoja të tjera në Kategorinë e Parë. Për SportEkspres.com, kapitenët e…