Browsing Tag

Filip Lahm

Juventusi, Italia dhe Gjermania: “skaneri” i Filip Lahm

Filip Lahm është një ndër lojtarët më të mëdhenj të futbollit gjerman në dy dekadat e fundit. Ish-kapiteni i Bajernit dhe kombëtares gjermane ka dhënë një prononcim për “La Gazzetta dello Sport”, ku flet për ish-ekipin e tij, bardhezinjtë e…