Browsing Tag

Fernando Llorente

VIDEO | VAR fshehu videon, goli i Totenhemit duhej anuluar!

Goli i sulmuesit spanjoll Jorente në takimin e djeshëm midis Mançester Sitit dhe Totenhemit solli jo pak polemika. Pep Guardiola ishte i pari nga klubi i eliminuar që ngriti dyshime mbi atë vendim të arbitrit Çakir dhe sistemit “VAR”.…

Lorente pranë largimit nga Totenhemi, akord me gjigantin turk

Totenhemi po zhvillon një kampionat shumë të mirë dhe renditet në vendin e tretë në kampionat me 45 pikë, nëntë më pak se Liverpuli kryesues. “Spurs” u kualifikuan më tej dhe në Champions, ndërsa do të përballen me Dortmundin në shkurt.…