Browsing Tag

Fabio Kanavaro

“Ata janë klubi më i fortë”, Kanavaro nuk ka dyshime

Fabio Kanavaro po bën mjaft mirë si trajner ku për momentin është në krye të Guangzhou Evergrande. Ai ka folur për lëvizjet e fundit tek Juventus si dhe për ekipin e Napolit, ku pretendohej se tekniku kishte interes për lojtar si Hamshik…