Browsing Tag

Everton Sousa Soares

Leonardo hedh sytë nga Brazili, synohet një tjetër Paketa

Drejtuesit e Milanit vazhdojnë punën për gjetjen e elementëve cilësorë për Milanin. Leonardo dhe Maldini po monitorojnë lojtarë të ndryshëm. Braziliani ka hedhur sytë nga vendi i tij, aty ku ka talente pafund. Leonardo ka zbuluar më parë…