Browsing Tag

Ervis Koci

Përforcime në staf, një kuksian rikthehet te Kukësi

 Klubi i Kukësit ka njoftuar rikthimin në klub të ish-portierit Ervis Koçi. 34-vjeçari dha dorëheqjen nga futbolli një vit më parë dhe ushtronte rolin e trajnerit të portierëve në ekipet grupmoshave të verilindorëve. Duke filluar nga sot…