Browsing Tag

Eros Grezda

Grezda garant: I “zëvendësoj” unë Roshin e Sadikun

Eros Grezda e ka lënë pas dëmtimin që ka pasur në kyçin e këmbës, çka e penalizoi anësorin të jepte kontributin e tij për Osijekun në kupat e Europës.  “Kam kaluar një fazë shumë të vështirë dhe tani jam në fazën e rikuperimit. Kam nisur…

Shuhen shpresat për Eros Grezdën, rikthimi vonon

Eros Grezda vijon të ketë probleme me kyçin e këmbës. Ishte parashikuar të ishte gati për ndeshjet e turit të dytë (26 korrik-2 gusht) në Europa League, por për anësorin e kombëtares koha e rikuperimit do të zgjatë edhe më shumë.…