Browsing Tag

Erjon Hoxhallari

Konfirmohet, Erjon Hoxhallari mbetet bardhezi

Erjon Hoxhallari rinovoi me Tiranën deri në vitin 2020 këtë verë, ndërkohë që klubi bardheblu më pas e huazoi te skuadra e  Laçit. Mbrojtësi dha kontributin e tij në kualifikimin e kurbinasve në turin e dytë të Europa League dhe do të…