Takim me dy idhuj kuqezinj, talenti i Fiorentinës tregon emocionet

Mesfushori shqiptar i Fiorentinës Erald Lakti pati shansin të takonte Granit Xhakën dhe Shkodran Mustafin në…

Montela i beson, 19-vjeçari shqiptar debuton me Fiorentinën

Erald Lakti spikati sezonin e kaluar me skuadrën Primavera të Fiorentinës, teksa ekipi i grupmoshave të…

Momenti i së vërtetës, Montela përzgjedh të riun shqiptar

Mesfushori shqiptar, Erald Lakti, spikati sezonin e kaluar me skuadrën Primavera të Fiorentinës, teksa ekipi i…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online