Browsing Tag

Emir Lenjani

VIDEO | Lenjani gjen sërish golin, shënon dhe Taulant Seferi

Ermir Lenjani ka arritur që të shënojë sot në ndeshjen ndaj Jang Bojsti. Anësori kuqezi ka mundur që të shënojë golin e dytë për këtë muaj. 29-vjeçari shënoi dhe në fillimin e këtij muaji ndaj Ksmamaksit. Lenjani u tregua i saktë në…