Kabashi s’heq dorë: Kam gjak shqiptari, kam gjithë kombin kundër prej… menaxherit

Elvis Kabashi është një emër shumë i njohur në Shqipëri, kjo edhe për faktin se disa…

VIDEO | Sahiti gjen golin e parë “bullgar”, Kabashi rikthehet pas një viti

Dinamo e Bukureshtit mundi Poli Iashin në transfertë me rezultatin minimal 0 – 1. Në këtë…

Transfertë “ferri” për Abrashin, Aliji dhe Kabashi gëzojnë në Rumani

Amir Abrashi ka kaluar një 90 minutësh aspak të këndshëm, teksa skuadra e tij është mundur…

“Rumuni” Kabashi: Kurrë s’e refuzova Shqipërinë, ja ç’më bëri menaxheri!

Dinamo e Bukureshtit afroi në dhjetor Naser Alijin, ndërkohë që më parë është shpallur kampion dhe…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online