Browsing Tag

Elidon Demiraj

Demiraj: FSHF shpiku formulë të çuditshme, jemi në ajër!

Albpetroli ende po e përjeton keq dështimin për t’u ngjitur në Kategorinë e Parë. Vendi i tretë në kampionat nuk vlejti, pasi FSHF vendosi që vendin e lënë bosh nga Kamza ta zinte njëra prej skuadrave humbëse që luajtën në “play-off”.…

Demiraj tregon dhunën në Peqin: Zoti na ruajt!

Në Kategorinë e Dytë, javë pas jave është bërë si e modës që, dhuna, përleshjet në fushë dhe goditjet ndaj arbitrave, të jenë “menuja” e skuadrave që nga këta elementë kërkojnë të gjejnë rezultatin. Përveç sfidës Delvina-Skrapari, ku…

Albetroli gjen trajner, ka drejtuar edhe në elitë

Marjol Miho u largua me përfundimin e kampionatit nga Albpetroli dhe oferta e bërë nga Apolonia e bindi atë të marrë drejtimin e fierakëve. Në këto kushte në Patos po mendonin gjatë kuaj periudhe për një trajner të ri. Tashmë e kanë…