Browsing Tag

Elidon Demiraj Trajner

Albpetroli përplaset me Këlcyrën, Demiraj: Nuk tolerojmë!

Java e 23-të e Kategorisë së Dytë, në Grupin B nuk duket e lehtë për skuadrat që kërkojnë ngjitje në renditje. Kështu edhe Albpetroli i Patosit, i cili gjatë fazës së dytë i ka ngjitur shkallët e renditjes, dhe me 46 pikë pozicionohet i…