Nga ftesa e Panuçit te dëmtimi i rëndë, i pafati Kaja tetë muaj pa futboll

Tetori i kaluar ishte një vit fantastik për të riun shqiptar Egli Kaja. Asokohe pjesë e…

Kaja e ka mbyllur me Livigstonin, anglezët kanë një plan për të

Janë disa lojtarët e kombëtares që pritet të ndryshojnë ambient gjatë këtij muaji. Njëri prej tyre…

Kaja bën “prapa kthehu”, merr fund aventura skozece

Ka zgjatur vetëm katër muaj aventura e Egli Kajës në kampionatin skocez. Mesfushori shqiptar ka ndërprerë…

Nga lufta në Kosovë, te sakrificat e prindërve: rrëfimi ndryshe i Egli Kajës

Viti 1999. Eksod i madh nga Kosova për shkak të konfliktit të armatosur me Serbinë. Shumëkush…

Zyrtare: Metz pengon Balliun, Panuçi gjen zëvendësuesin

Trajneri Kristian Panuçi e paralajmëroi në konferencën e djeshme për shtyp se mund të kishte një…

Kaja rrëfen shakanë e “kripur” të agjentit: Mbeta i shtangur

Egli Kaja u grumbullua për herë të parë në kombëtaren shqiptare, këtë tetor për ndeshjet ndaj…

Kaja: Dua të bind trajnerin të më ftojë gjithnjë, uroj të më jepet mundësia

Egli Kaja ishte ndoshta dhe surpriza më e madhe e listës së Kristian Panuçit për dy…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online