Browsing Tag

Eglant Haxho

Llapi e ndan mendjen, i beson sërish portierit shqiptar

Llapi, pasi rinovoi me mbrojtësin Elvis Prençi, ka arritur marrëveshjen për vazhdimin e bashkëpunimit edhe për një vit me portierin Eglant Haxho. Klubi nga Podujeva është i kënaqur me paraqitjet e bëra nga portieri shtatlartë, i  cili në…

Llapi merkato në Shqipëri, merr “ish”-in e Partizanit

Tjetër lëvizje drejt Kosovës. Tanimë një portier. Bëhet fjalë për Eglant Haxhon, i cili do të luajë sezonin e ardhshëm për skuadrën e Llapit, pasi ka gjetur marrëveshjen dhe ka nënshkruar kontratën që i lidh palët. Pas firmës ai ka pozuar…