Browsing Tag

Ebbsfleet

Karton i kuq, gafa dhe eurogol: Ndodh gjithçka në Angli

Një gol i bukur mbetet i tillë pavarësisht se në çfarë kategorie shënohet. Nuk ka rëndësi të madhe nëse një realizim perfekt ndodh përpara 50 mijë tifozëve apo para qindra apo dhjetëra të tillëve. Ditën e djeshme zhvillohej java e parë e…