Browsing Tag

Dyca

Dyca ikën me akuza, një video irriton gjithë Shkodrën

Në Shkodër ka shumë presion. Akuzat kanë qenë të shumta shpesh, teksa flitet për ndërhyrhje. Së fundmi nga kuqeblutë është larguar sulmuesi anësor Denis Dyca. I formuar te Vllaznia, ai nuk do të japë kontributin e tij te skuadra e qytetit…

Dyca, një zbulim në Krujë

“Jemi një ekip i ndërtuar për të shkuar Superiore. Lashë Vllazninë dhe erdha në Krujë për të fituar më shumë eksperiencë” Bujar Balliu Krutanët janë në rrugën e duhur, pasi në dy javët e para të kampionatit kanë arritur të marrin dy…

Kastrioti afron edhe shkodranin Dyca

Sulmuesi 21-vjeçar do të jetë pjesë e krutanëve në sezonin e ardhshëm Krutanët vazhdojnë që çdo ditë të afrojnë futbollistë cilësorë. Por, si edhe kanë pohuar drejtuesit më të lartë të klubit të Kastriotit, nuk do të heqin dorë edhe nga…