VIDEO | Arbitri uellsian u bëhet makth, te Shkëndija dalin jashtë kontrollit

Shkëndija u eliminua ditën e djeshme nga kualifikueset e Europa League pas barazimit 1-1 në Luksemburg…

Surpriza Dudelanzh dhe diferencat e frikshme me Milanin

Thuajse çdo vit, kualifikueset e Europa League sjellin skuadra surprizë. Edicionin e kaluar ishin suedezët e…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online