Browsing Tag

Dritan Dervishi

Dervishi: Juliano i përgatitur, duhej edhe merkato shqiptare

Ish-drejtori i të kuqve: Çani dhe Sukaj do të bëjnë diferencën së bashku. Trajneri do të vuajë mosnjohjen e kampionatit shqiptar Merkatoja e Partizanit ka qenë në krye të diskutimeve në këtë verë, dhe jo më kot. “Demat” kanë pasur…