Browsing Tag

Dorian Paja-Kapiten

Paja: E keqja ka kaluar, fitojmë ndeshjet e mbetura

Tomori është pushim këtë javë dhe kjo është një periudhë që u mundëson të reflektojnë e të korrigjojnë mangësitë që kanë vënë re në javët e kaluara. Ndeshja e radhës në program për ta është kundër Elbasanit në shtëpi dhe kjo është një…