Browsing Tag

Donald Mëllugja

Pritej në Shijak, Mëllugja zgjedh Superioren: Kam firmosur!

Ditë më parë, tek Erzeni deklaruan se kishin hyrë në bisedime me mesfushorin matjan të Besës, Donald Mëllugja. Madje të martën paradite ai pritej që të firmoste me shijakasit, por nuk ka ndodhur kështu. Vetë Mëllugja deklaron për…

Goditje dyshe e Besës, afrime edhe nga Superiorja

Besa vijon serinë e përforcimeve dhe ditën e djeshme ka bërë dy zyrtarizime. Një prej lojtarë të afruar është marrë nga Kamza. Bëhet fjalë për Albi Koldashin, i cili kishte nënshkruar këtë verë për dy vite me klubin e Superiores, por tanimë…