Browsing Tag

dionis Çikani

Jo vetëm emra “big”, Tirana teston dy sulmues të rinj

Tirana po zhvillon në Ohër fazën përgatitore për sezonin e ardhshëm. Deri më tani merkato e kryeqytetasve është më mbresëlënësja ndër ekipet e Superiores me emra si Osmani, Batha, Torasa, Kale dhe Dunga që sezonin e ardhshëm do t’i shohim…