Browsing Tag

Diego Kavalieri

Siti në nevojë për portier, një brazilian zëvendëson Bravon

Klaudio Bravo ka pësuar një dëmtim të rëndë, që do e mbajë larg fushave për një kohë të gjatë dhe Mançester Siti po sheh ndonjë alternativë për ta zëvendësuar. Guardiola mund të afrojë vetëm lojtarë pa kontratë, sepse merkato në ishull…