Browsing Tag

Denis Balaj

Përforcohet Besëlidhja, firmos një shkodran për mesfushën

Edhe pse zyrtarisht merkatoja e janarit është mbyllur, negociatat e “fshehta” mes drejtuesve të skuadrës së Besëlidhjes dhe mesfushorit shkodran Denis Balaj janë mbyllur me sukses. Balaj ka firmosur kontratën e re me lezhjanët dhe nga dita…