Browsing Tag

Dele Ali

Poçetino me dhimbje koke, Dele Ali dëmtohet përsëri

Totenhemi nuk po përjeton një periudhë shumë të mirë pas humbjeve me Uotford, Liverpul dhe asaj kundër Inter në Champions. Fitorja me Brajton në kampionat dhe Uotford në kupë kanë rritur paksa moralin e djemve të Poçetinos, të cilët do të…