Browsing Tag

Daniele Rugani

Në Juve është radha e daljeve, Roma përfiton nga situata

Roma është në një situatë aspak të mirë në qendrën e mbrojtjes. Verdhekuqtë shitën Manolas dhe Markano, me ekipin që mbetet me Huan Hezus, Fazio dhe Mançini. Ky fundit sapo ka ardhur dhe do i duhet kohë të ambientohet. Tre mbrojtës janë…

Milani me plan të qartë, i rrëmben mbrojtësin Juventusit

Milani është në kërkim të një partneri të denjë për Romanjolin në qendër të mbrojtjes. Duke parë zhvillimet e fundit zgjidhja e dyshes Maldini-Boban kalon nga Juventusi. Bardhezinjtë sapo zyrtarizuan Matijs De Ligt për plot 75 milionë euro.…