Browsing Tag

Dajan Shehi

Zgjohen në Shkodër, Vllaznia zyrtarizon dy afrimet e para

Vllaznia ka nisur nga merkato dhe firmat e para janë më dy futbollistë që Sportekspres.com i ka raportuar prej kohësh si objektiva të kuqebluve. Kështu, ditën e sotme janë paraqitur në Shkodër Herald Marku dhe Dajan Shehi, të cilët edhe…

Dajan Shehi i dyzuar, dy klube të Superiores pas tij

Mesditën e së premtes, ish-futbollisti i Kastriotit në sezonin e kaluar, Dajan Shehi, është kontaktuar nga drejtuesit i skuadrës së Vllaznisë. Shkodranët e kanë veçuar mbrojtësin elbasanlli te skuadra krutane në sezonin që mbyllëm.…

Tirana do qendërmbrojtës, Dajan Shehi në dorë të Memës

Mbrojtësi 22 vjeçar nga Elbasani, Dajan Shehi, i cili në sezonin e kaluar luajti me Kastriotin në Kategorinë Superiore, është drejt hapit të madh në karrierën e tij. Burime pranë klubit të Tiranës konfirmuan për SportEkspres.com se Shehi…

Largime në masë te Teuta, zyrtarizohet lëvizja e radhës

Teuta vijon të bëjë merkato dhe drejtuesit po punojnë të arrijnë marrëveshjet me disa futbollistë, kryesisht në repartin e avancuar. Edhe largimet kanë qenë disa, ndërkohë që sot është njoftuar marrëveshja për ndërprerjen e kontratës me…

Përfundon huazimin te Kastrioti, Shehi mbetet në Superiore

Rënia në Kategorinë e Parë për Kastriotin, duket se po sjell edhe një rritje të numrit të lojtarëve që nuk do të jenë pjesë e krutanëve edhe sezonin e ardhshëm. I pari që u largua ishte mesfushori shkodran Arlind Kalaja, i pasuar nga…

Kastrioti nuk ndalet, prezanton edhe një qendërmbrojtës

Ersil Ymeraj u zyrtarizua sot si lojtar i Kastriotit. Shkodrani e mbylli me Kamzën dhe nënshkroi për dy vite me krutanët, por për trajnerin Elvis Plori nuk është i vetmi lajm i mirë për ditën e sotme, pasi drejtuesit kanë arritur…