Browsing Tag

cupi

Ish-mesfushori i Skënderbeut, nën urdhrat e Milinkoviçit

Prej dy ditësh në stërvitje me ekipin e parë të kampionëve është bashkuar dhe një lojtarë i ri. Erli Çupi prej dy ditësh është vënë nën urdhrat e trajnerit Mlladen Milinkoviç, i cili si duket është bindur nga aftësitë e 20-vjeçarit. Edhe…