Browsing Tag

Correa

Kutrone “kurbani” i parë, Milani bën gati blerjen rekord

Skuadra e Milanit nuk ka qenë shumë aktive në merkato. Megjithatë, periudha e transferimeve s’do të mbyllet pa një blerje “big” te skuadra nga Milani. Sipas “Sky Sports”, përfaqësuesit e klubit po negociojnë blerjen e argjentinasit të…

Lacio “blindohet”, dy goditje në një ditë

Ashtu si ishte paralajmëruar pej ditësh, Lacio ka kompletuar tashmë blerjen e dy futbollistëve mjaft cilësorë, mesfushorit Milan Badelj dhe sulmuesit Hoakin Korrea. Kroati u paraqit në Romë dje pasdite, ndërsa argjentinasi zbarkoi në…