Nisin spastrimet, i larguari i parë nga Barça zgjedh Valencian!

Barcelona nis me spastrimet dhe largimi i parë po kryen vizitat mjekësore dhe do të nënshkruajë…

Objektivi i përbashkët, Barcelona “lë thatë” PSG-në

Jo vetëm Nejmar mes Barcelonës dhe PSG-së. Kampionët e Spanjës kërkojnë një portier për stolin dhe…

Ndryshime të mëdha te Barcelona, pesë lojtarë me valixhe në duar!

Fundi i këtij sezoni ishte një makth i vërtetë për Barcelonën, që ishte pretendent për të…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online