Mesi: Liverpulin e kam ende në kokë, një goditje e madhe!

Leo Mesi për herë të parë pas disfatës së rëndë ndaj Liverpulit është kthyer të flasë…

Rinovimi me Juven, zbulohen dy kushtet e Alegrit

Masimiliano Alegri është në dyshim për qëndrimin e tij në krye të stolit të Juventusit. Trajneri…

Në Napoli nuk ka fitues, Atletiko hakmerret ndaj Dortmundit

Napoli dhe PSG-ja nuk mundën të shfrytëzonin hapin fals të Livepulit në Serbi. Skudrat u ndanë…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online