Browsing Tag

challandes

Shaland: Ndeshje e veçantë, na duhet vetëbesim

Trajneri i përfaqësueses së Kosovës, Bernard Shaland, u shpreh i kënaqur nga loja që shfaqi ekipi i tij në ndeshjen ne Podgoricë ndaj Malit të Zi. Në intervistën e dhënë pas ndeshjes për “Supersport”, tekniku zviceran foli disa nga…

Fillim pa humbje, por Shaland është i pakënaqur me Kosovën

Lojë e mirë, por në fund vetëm një barazim 1-1. Ndoshta duket e tepruar të mos jesh i kënaqur me barazim ndaj Bullgarisë, por me atë që ka treguar në vitin e fundit dhe me paraqitjen e shkëlqyer sot, Kosova mund dhe duhej të merrte më shumë…