Browsing Tag

Cengiz Under

Sfumohet pista “Totenhem”, Xhengiz Ynder drejt Spanjës

Xhengiz Ynder është një ndër talentet më të spikatur kohët e fundit, me turkun që i ka mahnitur të gjithë me paraqitjet e tij me Romën. Mesfushori i avancuar është vëzhguar nga shumë klube, sidomos nga Premier Liga, ku Totenhemi ka shfaqur…

Zhezus qetëson Romën, por kërcënimi vjen nga Premier Liga

Dëmtimi i Huan Zhezus nuk është i rëndë dhe mbrojtësi nuk do të përfundojë në operacion. Një lajm i mirë për Romën, ndërsa braziliani do të kthehet pas tre javësh. Klubi verdhekuq dëshiron më çdo kusht kualifikimin në Champions Ligë dhe Di…