Browsing Tag

Carlos Queiroz

Zyrtarizohet trajneri i ri, një portugez për Kolumbinë

Kolumbia ka një trajner të ri dhe bëhet fjalë për një emër të njohur, i cili në karrierën e tij ka drejtuar edhe Portugalinë e Realin e Madridit. Flasim për Karlos Kueiroz, që në tetë vitet e fundit ka drejtuar kombëtaren e Iranit.…