Browsing Tag

Canka

Canka: Shënoj gol dhe fiton Lushnja

Sulmuesi i lagunarëve është gati për “bombarduar” portat e skuadrave të Superiores, duke filluar që nga ndeshja me Vllazninë Arjan Likja “Mezi e kam pritur fillimin e këtij kampionati dhe ja më në fund erdhi ky moment i artë”. Mikel…