“Më mirë të humbësh duke luftuar!”, Kotobelli nuk e kursen Partizanin

Humbja e së shtunës ndaj Partizanit nuk është përjetuar mirë nga lojtarët e Flamurtarit. Dalja me…

Fitorja e vlonjatëve, Kotobelli ngacmon Jasir Asanin

Flamurtari fitoi 1-0 kundër Partizanit. Tomislav Bushiç me golin e tij vendosi fatet e takimit, ndërkohë…

Gjykimi, Kale dhe sekretet e Flamurtarit: zbërthehet Ilir Daja

Flamurtari fitoi kundër Kukësit dhe gjendja në aspektin psikologjik te vlonjatët është e mirë. Para ndeshjes…

Flamurtari “humb” mbrojtësin, Daja e ka zgjidhjen

Flamurtari nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 kundër Teutës në shtëpi. Një takim i…

Ana tjetër e Jasir Asanit, dedikimi i ndjerë për… Kotobellin

Partizani mundi Flamurtarin një ditë më parë, ndërkohë që mes lojtarëve të ndryshëm në fushë ka…

Ndryshim kursi, Kotobelli falënderime për të gjithë

Blerim Kotobelli është lojtar i Flamurtarit. Mbrojtës i majtë është përforcimi i dytë në skuadrën e…

Klubi nuk e konfirmon, Partizani gjobit Kotobellin

Një fjalë e thënë në vendin e gabuar mund të të kushtojë shumë. Këtë do ta…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online