Browsing Tag

Blerim Kotobelli

Fitorja e vlonjatëve, Kotobelli ngacmon Jasir Asanin

Flamurtari fitoi 1-0 kundër Partizanit. Tomislav Bushiç me golin e tij vendosi fatet e takimit, ndërkohë që pas ndeshjes nuk kanë munguar as ngacmimet në rrjetet sociale. Blerim Kotobelli ka lëshuar një mesazh për Jasir Asanin, me të cilin…

Gjykimi, Kale dhe sekretet e Flamurtarit: zbërthehet Ilir Daja

Flamurtari fitoi kundër Kukësit dhe gjendja në aspektin psikologjik te vlonjatët është e mirë. Para ndeshjes me Luftëtarin, trajneri Ilir Daja ka dalë para mediave dhe ka folur për takimin e radhës dhe situatën në skuadrën e tij. “Vijmë…

Flamurtari “humb” mbrojtësin, Daja e ka zgjidhjen

Flamurtari nuk shkoi më shumë se një barazim 1-1 kundër Teutës në shtëpi. Një takim i mbushur me polemika për gjykimin, që nuk nxori fitues. Në Vlorë duhet ta harrojnë sfidën me durrsakët dhe të mendojnë për të radhës kundër Kukësit. Do…

Ana tjetër e Jasir Asanit, dedikimi i ndjerë për… Kotobellin

Partizani mundi Flamurtarin një ditë më parë, ndërkohë që mes lojtarëve të ndryshëm në fushë ka raporte mjaft të mirë. Kotobelli e Batha këtë verë lanë të kuqtë dhe iu bashkuan vlonjatëve, kurse Bruno Telushi në të shkuarën ka qenë kapiten…

Ndryshim kursi, Kotobelli falënderime për të gjithë

Blerim Kotobelli është lojtar i Flamurtarit. Mbrojtës i majtë është përforcimi i dytë në skuadrën e trajnerit Ilir Daja. Më parë po nga Partizani kanë marrë mesfushorin Idriz Batha. Mbrojtësi i majtë u prezantua ditën e djeshme dhe më pas…

Klubi nuk e konfirmon, Partizani gjobit Kotobellin

Një fjalë e thënë në vendin e gabuar mund të të kushtojë shumë. Këtë do ta mësojë mjaft mirë mbrojtësi i Partizanit, Blerim Kotobelli. Deklaratat e tij në "newsport.al" kundër klubit të kuq, në lidhje me rrogat e pamarra, do t'i kushtojnë…