Browsing Tag

bleon sekiraqa

Mbyllet bashkëpunimi, Prishtina largon dy lojtarë

Bardhekaltrit e Prishtinës kanë zyrtarizuar dy largime nga ekipi. I pari është Argjend Mustafa. Mesfushorit i përfundonte kontrata me nënkampionët dardanë verën e ardhshme, por ai dhe klubi kanë gjetur akordin për të mos vazhduar…