Browsing Tag

Bërnlei

VIDEO | Lukaku qetëson Murinjon, Uatfordin nuk e ndal askush

Mançester Junajtid është rikthyer të fitorja mbas dy humbjeve me Bërnlein dhe Totenhemin duke i dhuruar disa momente gëzimi trajnerit Murinjo, por dhe gjithë tifozëve të saj. “Djajtë e Kuq” mposhtën Brajton në transfertë me rezultatin 0-2…