Browsing Tag

Bepe Marota

Takim në Kinë, Konte flet “troç” me drejtuesit

Antonio Konte është nga ata trajnerë që të vendosin kushte. Italiani sheh nga ana tjetër, në Torino, që kanë shpërthyer në blerje dhe tenton të marrë situatën në dorë te kampi i tij. Siç raportojnë mediet përtej Adriatikut, tekniku ka pasur…

Ikardi-Naingolan, kjo deklaratë i largon nga Interi

Interi i ri po merr formë me lojtarë, që po vijnë e me të tjerë me valixhe në duar. Konte dhe Marota i kanë idetë e qarta se kush e meriton të qëndroje dhe kush jo. Drejtori në një intervistë për mediet vendase i ka treguar në mënyrë të…