Browsing Tag

Benxhamin Mendi

Mendi: Bielsa gjenial, nuk do ju besohet kjo që po ju them!

Marselo Bielsa është një nga trajnerët më të veçantë në qarkullim. Argjentinasi ka marrë përsipër detyrën për të rikthyer Lids Junajtid në Premier Ligë dhe deri tani po shkon gjithçka perfekt. Ekipi i tij kryeson divizionin e dytë të…