Browsing Tag

belg

Trukuan ndeshje, klubi i njohur belg e pëson keq

Klubi belg Mechelen ka kaluar nga parajsa ne ferr në harkun e pak ditëve. Rikthimi në elitë dhe fitimi i Kupës së Belgjikës bën që shumë tifozë të ëndërronin për një rikthim të klubit në kohët vjetra, por një hetim i federatës belge ka çuar…