E “bombardojnë” me mesazhe, Greca ia lë “topin” Tiranës

Bedri Greca do të nisë një eksperiencë të re, në Kosovë. Gjilani e bindi sulmuesin anësor…

Zyrtare: Largohet nga Tirana dhe vishet i kuq

Gjilani ka vendosur të ndërtojë një ekip shumë të fortë për sezonin e ardhshëm. Presidenca ëndërron…

Mezani me mision, tani do sulmuesin e Tiranës

Xhekson Ferreira, Shkëlzen Ruçi dhe Oltion Rapa e ndoqën Gentian Mezanin nga Luftëtari te Gjilani, ndërkohë…

Mungon rinovimi, “lumë” ofertash për sulmuesin e Tiranës

Tirana ka afruar në skuadër dy lojtarë si Elton Kale dhe Agustin Torasa, të cilët sezonin…

Tirana “zien”, tension mes lojtarëve në stërvitje

Për të mos mjaftuar humbja e fundit me Flamurtarin, te Tirana tashmë ka edhe një çështje…

Rikthehet Greca, Mema ka mbështetjen e Halilit

“Do vazhdojë, për mua mund të vazhdojë gjithë jetën. Nuk kam asnjë problem për Memën”, ishin…

Greca humb derbin, Tirana përgatit një largim?

Tirana u ndal në barazim 1-1 me Skënderbeun, ndërkohë që në këtë takim u ndëshkua me…

Shkelmi i Grecës, Alvesh publikon një video gjeniale

Goran Siljanovski shpëtoi mirë në ndeshjen me Tiranën. Mbrojtësi i djathtë, për pak sa nuk mori…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online