Shqipëri-Turqi: Sendet e palejuara dhe një këshillë, BBS mesash tifozëve

Shqipëria përballet me Turqinë të premten pres orës 20:45, ndërkohë që BBS Security ka përcaktuar edhe…

Masat e derbit, “BBS Security”: Ja çfarë nuk lejohet në stadium!

Derbi i shumëpritur midis Tiranës dhe Partizanit do të zhvillohet ditën e premte, në orën 18:00.…

“BBS Security” publikon planin: Ja çfarë nuk lejohet në derbi!

Siç dihet këtë edicion të gjitha ndeshjet do të organizohen plotësisht nga klubet, të cilat nuk…

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online