Browsing Tag

Bayerrn

Bajern triumfon në Athinë, paqe në Zvicër

Bajerni ka kaluar me sukses transfertën e Athinës ndaj AEK-ut, teksa i kanë mjaftuar vetëm 3 minuta për të shënuar dy gola. Golat erdhën pak vonë për bavarezët, konkretisht në minutat 61 dhe 63. Pavarësisht golave të shënuar në pjesën e…