Browsing Tag

Batisa-Mejer

Talenti i Bajernit fut në “sherr” Gjermaninë me Brazilin

Një “luftë” e madhe po zhvillohet në distancë midis federatës së Brazilit dhe Gjermanisë. Shkaku i konfliktit është talenti 17-vjeçar Oliver Batista-Mejer, i cili konsiderohet si një prej të rinjve më premtues të futbollit gjerman.…